09 Eylül 2013

TTNET Borcum Var Haberim Yok!

Telefonuma 2007 yılından gecikme zammı hariç 29 TL ödenmemiş faturanız vardır şu tarihe kadar ödemeniz gerekiyor şeklinde mesaj geldi. Şaşırdım çünkü 2007 yılından sonra memur olduğum için 3 farklı yerde görev yaptım. Her gittiğim yerde de bir önceki TTNET aboneliğimi borcunu ödeyerek kapattırıp yeni abonelik başlattım.

Zaten borcum varken yeni aboneliği eski borcu ödemeden sistem başlatmıyordu. 6 Sene boyunca (2007-2012) her ay faturasını ödeyen TTNET abonesiydim. Bu zaman zarfında borcum neden bildirilmedi de 7 sene sonra bildirildi, sorusunu sorduğumda siz takip edeceksiniz dendi. Ben kendilerinin bile sistemde göremediği borcu nasıl görebilirdim.

Mustafa 69 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa13 Eylül 2013

    Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Cevap verilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön