04 Nisan 2013

Ttnet Borcum Sistemde Gözükmedi!

10.11.2012 tarihinde TTnet'i kapattırıp başka bir internet bağlattırdık. TTnet'e ait ödenmemiş faturalarımız mevcuttu kapattırdıktan sonra bir adli sorunla karşılaşmamak için babamı Türk Telekom'un Ulustaki Şubesine gönderdim ona söylenen borcumuzun bulunmadığı...

Aradan 5 ay geçti bize 769 TL borcumuzun olduğunu telefonla bildirdiler ve aksi takdirde mahkeme yoluyla tahsil edeceklerini söylediler.Aynı gün içerisinde Ulustaki şubeye gittim bir veznede yine borcum gözükmedi yandaki vezneye geçtim orada borcum gözüktü mecburen bu meblağnın bir kısmını ödedim.Görevlilerin yada sistemdeki sorundan dolayı ben 300 400 lira fazla ödemek zorunda kalıyorum bundan şikayetçiyim.

Arif 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön