30 Mayıs 2013

Ttnet Borcum Olduğunu Bildirmiyor!

Aktif Ttnet kullanıcısıyım müşteri hizmetlerinin önerisi üstüne 2012 de paket değişikliği yaptırdım. ancak paketimi değiştirirken eski aboneliğimi iptal edip yeni abonelik açılmış ve eski aboneliğimden ödenmemiş 1 fatura kalmış olduğunu evime gelen icra tebligatıyla öğrendim .

Bana borcum olduğunu hiçbir şekilde bildirmeden icra takibi başlatılmış ve avukat masrafları yüklenmiştir borcun üstüne hiçbir bilgi verilmemiştir şu ana kadar o borcumla ilgili aktif kullanıcı olduğum halde sonraki paketimle gelen faturalara da yansıtılmamıştır mağduriyetimi bildiririm.

Hilmi 54 Okunma

Cevaplar

  • Hilmi05 Haziran 2013

    ŞU ANA KADAR ÇÖZÜME ULAŞMIŞ HİÇ BİRŞEY YOKTUR.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön