05 Eylül 2013

TTNET Borcu Yoktur Belgesi Vermiyor!

Bir önceki şikayetimde ( şikayet no: 19708** ) benin bizzat Telekom şubesinden 610 nolu dilekçeme istinaden 4 yıldır tebliğ edilmeyen bir borç ve faiz çıkartıldı bu durumu 1 aylık her türlü kanaldan başvurmama rağmen TTNET tarafından çözüm üreten biri bulunamadı.

Ve kızarak bu borcu ödedim. Fakat bu seferde borcumun kalmadığına dair bir belge istediğimde böyle hizmetin verilmediği söylendi. Hangi kanun ve yönetmelik gereği dediğimde ise böyle bir bilginin olmadığını söyledi. Peki böyle bir bilgi yoksa siz hangi dayanakla borcu yoktur belgesi vermiyorsunuz. Birkaç nedeni olabilir. Ödenen borçlar zamanla insanların karşısına tekrar çıkartılıyor olabilir.

Metin 433 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön