29 Nisan 2013

Ttnet Borcu Kapatamıyorum !

Sevdiğim bir arkadaşımın internetini kendi üzerime açtırmıştım, ve işleri yolunda gitmediği için dükkanını kapattı. ve bir kaç aylık borcu ödeyemeden. şuanda ben öğrenciyim ve kendi çabalarım ile (aileme duyurmadan) kapatmaya çalışıyorum, ama her ay yeniden fatura çıkıyor(internet ve telefon kullanılmadığı halde) ve kapatamıyorum.

Müşteri hizmetlerine gittim oradan oraya gönderiyorlar en son bekleyin bir fatura daha çıksın taksit yaparız dediler (Telekom için) ve dondurmak için de (Ttnet) dilekçe aldılar. bir sonraki gidişimde Ttnet için bir fatura daha çıkmıştı, nedenini sorduğumda dondurma işlemi için faturaların hepsinin ödenmesi gerekliymiş. o halde neden dilekçe alındı ?

Ömer 64 Okunma

Cevaplar

  • Ömer30 Nisan 2013

    teşekkür ederim temsilciniz beni aradı nazik bir dilde dedi ki "KARDEŞ PARAN YOKSA FATURALAR ÇIKMAYA DEVAM EDER. NE ZAMAN PARAN OLUR BORCU KAPATIRSIN O ZAMAN İNTERNETİ KAPATTIRABİLİRSİN. BİZİM İÇİN KULLANILMIYOR OLMASI SORUN DEĞİL BİZ HAKKIMIZ OLMAYAN HERŞEYİ ALIRIZ SİZDEN!!!!!" dedi. tabi bunu daha güzel bir dilde dedi. teşekkür ederim çözümüzün için ALLAH KİMSEYİ ELİNİZE DÜŞÜRMESİN

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön