TTNET Borç Hakkında Yetersiz Bilgilendirme Yapıyor.

Can G. |

TTNET destek merkezine mail atmıştım. 2 ayda hattımın sözleşmesi bittiği için internet hizmetimi sonlandırdım. Daha sonra borcum var mı diye sorgulama yaptığımda yok denildi. Bayiler ve internet sitesinde. Hatta mail olarak ilettim aşağıdaki gibi ama dönüş olmadı. Şimdi telefona mesaj geliyor. 310 TL borcunuzu ödemezseniz avukata devroluyor 250/300 TL faiz koyacağız diyorlar.

Ayın ortasında 5 günde 310 TL ben nereden bulayım. Hepsini ödeyecek durumum yok. Taksit yapılabilirse ödeyebilirim. 444 99 89'u aradım ödemezseniz faiz biner bizi ilgilendirmez diyorlar. Fatura No.: 7015****6 taksit olursa ödeme yapabilirim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can G.
  31 Ağustos
  16:18

  Geri dönüş oldu fakat hiçbir çözüm yok. Ücreti taksitlendirmek istedim hepsini ödeyin dediler.

 • 25 Ağustos
  15:50

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ağustos
  15:32

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.