27 Mayıs 2013

Ttnet Borç Çıkarıyor!

Ttnet için 2. şikayetim ttnet abonesi olmadığım halde sürekli 280 tl borç çıkarıyorlar. Böyle bir şey olamaz 2006 yılında aboneliğimi iptal etmiştim, borç vs yoktu ama hayali bir abonelikle ve hayali bir borç çıkarıyorlar. ve en kötüsü hastanede tedavi gören babamı cep telefonun'dan arayıp rahatsız ediyorlar borç için lütfen duyarlı olun birkez daha olduğu takdirde Cumhuriyet baş savcılığına şikâyette bulunacağım.

Kaan 69 Okunma

Cevaplar

  • Kaan28 Mayıs 2013

    bana hi

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön