07 Şubat 2014

TTNET Borç Adli Takibe Düştüğünde Hemen Adres Telefon Bulunuyor!

Geçen sene adıma açılan icra davasının tüm matrahını ödemem neticesinde Kayseri Bölge müdürlüğü tarafından telefon ve İnternet hizmetlerimin sonlandığı bir daha fatura çıkmayacağı bilgisini aldım, daha sonra online işlemler sayfasından da hizmet numaramla fatura sorguladığımda hizmet numaramın aktif olmadığını gördüm.

Ancak 28.11.2013 tarihinde 3 adsl faturası çıkarılmış, bu bana dün elime ulaşan 17.01.2014 tarihinde açılan icra davasının mektubu ile bildirildi. Kendi bölge müdürlüğünüzde ki çalışanların bana yanlış/hatalı bilgi vermeleri sonucu şu an adıma icra davası açılmış. Eğer ben daha önce ödeme yaparken hizmetin kapanmadığını söylenmiş olsaydı, ne borç çıkardı ne de dava açılırdı!

Zeliha 107 Okunma

Cevaplar

  • Zeliha11 Şubat 2014

    Henüz sorunum çözülmedi, bununla ilgili bilgilendirme de yapılmadı..

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön