19 Şubat 2014

TTNET Bölgemize İnternet Gelmiyor

Kastamonu Kuzeyket Kazım Karabekir caddesi Taç City bölgesine aylardır internet yok. Kuzeykent'in merkezinde A.B.C.D.E Bloklarından oluşan sitede a block dışında diğer blokların hiçbirinde internet hizmeti daha sağlanmıyor. Her biri 51 daireden oluşan B.C.D.E bloklarına artık ne zaman ınternet gelecek kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz?

Lütfen bir tarih bir bilgilendirme istiyoruz.

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 28 Şubat 2014

  Sorun hala giderilmedi gerçekten teşekkürler

 • Mustafa 21 Şubat 2014

  gene gelen klasik bir cevap gün verilmiyor en kısa sürede benim için en kısa süre yarın sizin için 1 ay sonra tekelleşmek böle kötü bir şey bir ülke için

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön