25 Ocak 2014

TTNET Bölgemdeki Hizmet Kalitesi Çok Kötü

8mbite kadar sınırsız tarifeye sahip olmama rağmen ulaşabildiğim maksimum aybaşında bile hız 2mbiti geçmiyor. AKK'nı doldurduktan sonraki yaşanan hız düşüklüğünden bahsetmek dahi istemiyorum zaten. Tarifelere ek olarak, hediye kablosuz modem veriyorsunuz ama hız testlerinde ethernet kablosuyla test edip ona göre reklam yapıyorsunuz. Afedersiniz ama ethernet ile kablosuz arasında bu kadar da abartılı bir fark olamaz,olmamalı.

Kaldı ki ben dizüstü bilgisayarımı ethernet kablosuyla kullanmak zorunda değilim. Nerede kalıyor o zaman bu işin güzelliği, esprisi. Gerekli incelemelerin yapılarak,varsa yapılacak bir şey gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Aksi takdirde hizmet alımını sonlandıracağım.

Gökhan 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön