02 Ocak 2014

TTNET Bitmek Bilmeyen Teknik İnceleme!

Halen yayında olan şikayetim ile ilgili (gerçekleşmeyen nakil işlemi sonrasında tarafıma yansıyan borçlar) bana geri dönüş yapan TTNET müşteri temsilcisi E** beye tüm bilgileri eksiksiz bir biçimde vermiştim. Gerekli incelemelerin yapılıp tarafıma dönüş sağlanacağını bildirmişti fakat 1 haftayı geçti, ses seda yok. Bu, bu kanal üzerinden yapacağım son rica, son taleptir. Lütfen birileri aylardır sürüncemede kalan sorunuma bir el atsın.

Aksi halinde yasal haklarımı kullanmaya başlayacağımı, başta tüketici mahkemesi olmak üzere ilgili kanallarda hakkımı arayacağımı bildirmek isterim. Lütfen herkes işini yapsın artık. Lütfen.

Ali 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön