16 Mayıs 2013

Ttnet Bitmek Bilmeyen Kesinti!

Artık dayanamıyorum. Daha öncede şikayet yazdım. Ttnet beni aradığını sorunu hallettiğini yorum olarak yazdı. Aradılar fakat hiç bir işlem yapmadan 2 gün sonra beni tekrar arayacaklarını söylediler. Aramadılar. Bu kesinti hiç bitmiyor. Hiç bir şekilde işlerimi halledemiyorum. Geceleri sorun yok.

Kesinti neredeyse sıfır ama gündüz olduğunda 2 dakikada bir bazen 30 saniyede bir sürekli kesiliyor. Bağlı kalamıyorum. Artık çekilmez bir hal aldı. İptalde ettiremiyorum taahhütüm var. Ttnet'in cevaplama oranı %100 ama bu cevaplamalar sadece cevaplama. Görüntüde kalitemiz 1 numara numaraları yapıyorlar. Çözüm sıfır.

Hasan 65 Okunma

Cevaplar

  • Hasan23 Mayıs 2013

    Öncelikle iyi günler. Buraya belki 4-5 tane şikayet atmışımdır TTnet adına. Benim sorunum çözülmüş olsa buraya şikayet neden atayım ? Benim sorunum kesinti. Hiç bi şekilde bitmeyen kesinti. 30 saniyede bir internet kesiliyor. Bundan önceki şikayetimde beni aradılar, sorunun modemde olduğunu söylediler. Peki diyelim ki sorun modemde. O zaman geceleri neden tek bir kesinti bile almıyorum ? Yani modem gündüzleri bozulup geceleri mi düzeliyor. Sorun neden hep bizde oluyor ? Artık mahkemeye vermem için beni zorluyorsunuz. Eğer bu sorun düzelmezse ilk işim dilekçe yazmak olucak. 6 aydır kanıt topluyorum. Mahkemeye verdiğim zaman tazminat almak için elimde çok şey olucak. İyi günler.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön