31 Ağustos 2013

TTNET Bitmek Bilmeyen Altyapı Çalışması!

Tam 3 gündür ne olduğunu ve ne zaman biteceğini bilmediğim bir altyapı çalışması bahanesiyle internete bağlantı sağlayamıyorum. Karşılığında ücret ödediğim ve bir özel sektör kuruluşu olan TTNET'ten aldığım internet bağlantısı hizmetinin yetersizliği artık beni bezdirmiş durumdadır. Bir ev kullanıcısının ödediği en yüksek ücreti ödememe rağmen karşılığını alamıyorum ve aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Hüseyin 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön