29 Nisan 2013

Ttnet Bireysel Abonelikten Haber Verilmeden İş Yerim Paketine Geçmem!

Ekim 2012 ayında adres değişikliği yaptık. 33 TL gelen faturam 57 TL gelmeye başladı. Sebebini 3-4 ay aradım ve çok kez şikayet kaydı bıraktım. Salı günü aradığım Müşteri Hizmetleri, o tarih itibariyle Bireysel NET4 paketinden, Kurumsal NET4 paketine geçirildiğimi öğrendim ve 33 TL olan paketim 36 TL olmuş, üzerine 3 adet Mcaffe Antivirüs programı eklendiği için 57 TL olmuş.

Bunun iptali ve sorumlusunu bulmak için 128783263 nolu şikayet kaydı açtılar. Şikayetimin ne durumda olduğumu sorgulamak için aradığımda önceden oluşturulan fatura itirazlarına ait kayda mükerrer old için kapatıldığını öğrendim.Sorumlunun bulunması, fazla ödemelerimin iade edilmesi, yukarıdaki kayda cevap istiyorum.

Aytaç 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön