29 Haziran 2015

TTNET Biraz Daha Hızlı!

TTNET'i ve Türk Telekom'u sürekli şikayet etmem mi gerekiyor? Türk Telekom'dan elemanınız geldi kabloları bağladı 1 saate açılır santrale aktaracağım dedi ama az önce TTNET' i aradım hala beklemede 7 iş gününde açılır beklemek zorundasınız dedi.

Hayır yani ben rica ettim şikayetten sonra açılcaktı bugün internetim ama yaptığınıza bakın. Lütfen tekrar rica ediyorum işim gereği internetime ihtiyacım var, avukat olduğum için acil dönüş yapılsın tarafıma lütfen! Yoksa TTNET ve Türk Telekom'u adli olarak da şikayet edip dava açacağım!

Ayfer 85 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer 29 Haziran 2015

    TTNET i ve Türk Telekom'u sürekli şikayet etmem mi gerekiyor? Türk Telekom'dan elemanınız geldi kabloları bağladı 1 saate açılır santrale aktarıçam dedi ama az önce TTNET i aradım hala beklemede 7 iş gününde açılır beklemek zorundasınız dedi. Hayır yani ben rica ettim şikayetten sonra açılcaktı bugün internetim ama yaptığınıza bakın. Lütfenn tekrar rica ediyorum isim gereği internetime ihtiyacım var avukat olduğum için acil dönüş yapılsın tatafima lütfen! Yoksa TTNET ve Türk Telekom'u adlı olarak da şikayet edip dava açacağım!

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön