TTNET Biraz Daha Hızlı!

Ayfer K. |

TTNET'i ve Türk Telekom'u sürekli şikayet etmem mi gerekiyor? Türk Telekom'dan elemanınız geldi kabloları bağladı 1 saate açılır santrale aktaracağım dedi ama az önce TTNET' i aradım hala beklemede 7 iş gününde açılır beklemek zorundasınız dedi.

Hayır yani ben rica ettim şikayetten sonra açılcaktı bugün internetim ama yaptığınıza bakın. Lütfen tekrar rica ediyorum işim gereği internetime ihtiyacım var, avukat olduğum için acil dönüş yapılsın tarafıma lütfen! Yoksa TTNET ve Türk Telekom'u adli olarak da şikayet edip dava açacağım!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayfer K.
  29 Haziran
  10:47

  TTNET i ve Türk Telekom\'u sürekli şikayet etmem mi gerekiyor? Türk Telekom\'dan elemanınız geldi kabloları bağladı 1 saate açılır santrale aktarıçam dedi ama az önce TTNET i aradım hala beklemede 7 iş gününde açılır beklemek zorundasınız dedi. Hayır yani ben rica ettim şikayetten sonra açılcaktı bugün internetim ama yaptığınıza bakın. Lütfenn tekrar rica ediyorum isim gereği internetime ihtiyacım var avukat olduğum için acil dönüş yapılsın tatafima lütfen! Yoksa TTNET ve Türk Telekom\'u adlı olarak da şikayet edip dava açacağım!

 • 29 Haziran
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.