TTNET Bir Üst Pakete Geçmem İçin 330 TL Ceza Ödememi İstiyor!

Bariş B. |

TTNET'in fibernet limitsiz (20 MBS) paketine üyeyim. Bu paketin adil kullanım kotası 75 GB, kota dolunca internet hızı düşüyor. Ben fiyat farkı vererek bir üst pakete geçmek veya kota satın almak istiyorum. Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm, kota satın almak diye birşey yokmuş (tamam) bir üst pakete de daha önce verdiğim taahhüt yüzünden geçemezmişim! Bir üst pakete geçmem için 300 küsür lira ceza ödemem gerekiyormuş . Taahhütüm mart başında bitiyor, biter bitmez TTNET aboneliğini bitireceğim böyle mantıksızlık olmaz.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bariş B.
  30 Temmuz
  15:44

  TTNET'ten 2 gün önce bir kişi beni aradı, durumu anlattım, inceleyip size dönüş yapacağım dedi fakat dönüş yapan olmadı. Sonrada size ulaşamıyoruz diye bir mail geldi,

  ttnet bu şikayetle uğraşmadı

 • 30 Temmuz
  15:39

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 24 Temmuz
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.