TTNET Bir Türlü Yapılamayan Nakil İşlemi, Kafalarına Göre Yapılan Nakil İptalleri!

Kübra Gürbüz T. |

Mayıs ayından bu yana TTNET'e nakil işlemleri için çağrı merkezinden ulaşıp gerekli talepleri yapıyorum, sistemleri o kadar kötü ki adresim sistemde görünmediğinden nakil iptal oluyor. Merkezlerine gidiyorum bir de oradan talep yapıyorum bu defa başka bahaneler üretiyorlar. VDSL'den ADSL'e geçmeniz gerek diyorlar onay veriyorum geçelim diyorum hattaki elemanın aklı bir karış havada ADSL'ye geçiş yapmıyor. 3. gün aradığımda VDSL yok ondan yapamıyoruz diyorlar, geçişi yapmıyorlar! En son güya adreste olmadığımdan nakil işlemi tarafıma hiçbir bilgi verilmeden iptal ediliyor ve ben 10 gündür boşu boşuna nakil bekliyorum. TTNET'in bu aymazlığından bıktım usandım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  13:40

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 22 Temmuz
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.