25 Mart 2013

Ttnet Bir Türlü Verilemeyen İnternet Hakkında!

Firmanızın ''Üçü Bir Arada'' kampanyası kapsamında, Türk Telekom bayi aracılığıyla 18.03.2013 tarihinde başvuru yaptım. Bu kapsamda fibernet ya da hipernet verilebilecekti. Fiber internet dağıtım yeri 150 metre ilerimizde. Fiber çeken santralin biri, 40-50 metre yanımızda. Binamızda 36 daire bulunmakta.

Fiber internet veremeyeceklerini, Hipernet kullanabileceğimi söylediler. Yalnız telefon numarası kontrolleri yapıldığında 8 mbps çekebileceğim görünüyor. Sistemin onay vermesi için 1 haftadır bekliyorum. Bir türlü sistem hipernet kullanmam için onay vermiyor. Bununla ilgili gerekli kişilerle görüşüldüğünü ofisinize giderek öğrendim. Bu kadar bekleyiş yeter. Müşterinizle ilgilenin.

Cihan 42 Okunma

Cevaplar

 • Cihan28 Mart 2013

  26.03.2013 tarihinde internet ve Tivibu aboneliğimiz başlamış olup, internet ve Tivibu hizmeti verilmemiştir. Aradan geçen günlerle beraber kullanmadığım internetin ve Tivibu hizmetini ödemeyeceğimi bildirmek isterim. Ayrıca derhal gerekli işlemlerin yapılıp, acilen internet ve Tivibu hizmetini istiyorum. Tarafıma çağrı yolu ile geri dönüş yapılmasını ve bilgi verilmesini istiyorum.

 • Cihan27 Mart 2013

  Çok yavaş bir sistem süregelen bir şekilde devam etmektedir. Acilen tarafıma çağrı yoluyla geri dönüş yapılmasını istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön