TTNET Bir Türlü Taşınamayan İnternet!

Enes A. |

Adres değişikliği için TTNET'i aradım gerekli bilgilerimi verdim ve internetimin taşınmasını rica ettim. Taşınma işlemi ortalama 7 gün sürüyor diye söylendi. 3-4 gün sonra işlemlerimin ne aşamada olduğunu öğrenmek için aradığımda ortalama 7 gün sürüyor bekleyin dediler sanırım ortalamadan kasıtları 7 gün sonra demek oluyor neyse dedim 7 gün bekledim yine internet bağlantım gelmedi aradım ortalama!

7 gün bitti hat hala yok dedi bu seferde yanlış bilgi verildiğini bu işlemin 15 gün sürebildiğini ortalama 7 günde bitebileceğini söylediler. Ben koca evi 2 kişi 2 günde topladım taşıdım yerleştirdim ama TTNET bir hattı 7 gündür taşıyamadı!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  17:03

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 13 Ağustos
  11:41

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.