29 Nisan 2013

Ttnet Bir Türlü Tamamlanmayan Nakil İşlemi!

9 Nisan 2013 tarihinde Nakil işlemi için müşteri hizmetlerinden talepte bulundum.Çalışanlar 5-6 defa birbirine aktardıktan sonra sonunda bir arkadaş yardımcı olmaya karar verdi.Benim için form oluştuğunu ve talep girdiğini söyledi.

Daha sonra geri dönüş sağlanmadı ve 17 Nisan tarihinde Türk Telekom binasına giderek durumu anlatıp tekrar başvuruda bulundum.En geç 3 gün içerisinde sorunumun çözüleceği söylendi.
Daha sonra tekrar geri dönüş ve bilgilendirme olmadı.24 Nisan tarihinde tekrar gidip durumu aktardım ve bu sefer Türk Telekom çalışanı teknik bir sorun olduğunu ve sorunu tam olarak bilmediklerini söyledi.Hala bekliyorum ve hiç kimse bu durum hakkında bana yardımcı olmuyor.

Gözde 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Gözde Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön