27 Ocak 2014

TTNET Bir Türlü Kapatamadığım Hattıma İcra İşlemi

TTNET'ten yalın internet hizmeti aldım. Daha sonra telefon hattına ihtiyacım oldu ve TTNET ve Türk Telekom'u aramaların ve ısrarım üzerine eski hattımın kapanıp yeni bir internet aboneliği başlatılması gerektiği belirtildi. Bu durumu onayladım hiç sorunsuz yeni hattım hemen açıldı 2 3 gün içinde hattım bağlandı. Fakat eski hattım bir türlü kapanmak bilmedi TTNET iletişim merkezi, müşteri hizmetleri bayiler görüşmediğim bir nokta kalmadı.

Hattın kapanması için ve bugün baktım ki 6 ay olmuş. Ben bu hattı kapatma mücadelesine başlayalı ve bugün 6 aylık toplam faturanın ödeme emri ve icra takibi ile ilgi mektup elime ulaştı. Kapatmak için ulaşılamayan TTNET ödeme almak için ulaşabiliyor.

Yusuf 82 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 14 Şubat 2015

    TTNET i üstün inceleme çalışma ve çabaları için tebrik ediyorum, yaptıkları tüm çalışmalar sonucunda şuanda TTNET avukatları tarafından haciz işlemlerim yapılmış durumda. Başarılarının devamını dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön