24 Nisan 2013

Ttnet Bir Türlü İnternetimi Nakledemediler!

İnternet hattımı bir türlü nakledemediler. Her çıkan başkasına yönlendiriyor. 1 Hafta oldu internet bağlantımı yeni taşıdığım eve nakletmeleri için talimat vereli. Birisi çıkıp orada adsl yok diyor. Diğeri adres yanlış diyor. Ya arkadaş fiber kullananlar bile var. Ama bir türlü muhatap bulup nakil işlemini gerçekleştiremedik.

Uğur 74 Okunma

Cevaplar

 • Uğur 29 Nisan 2013

  Aşağıdaki şijayetim halen geçerlidir. Halen internet hizmeti kullanamıyorum. 10 günü geçtik herhalde. İnternet hattımı bir türlü nakledemediler. Her çıkan başkasına yönlendiriyor. 1 Hafta oldu internet bağlantımı yeni taşıdığım eve nakletmeleri için talimat vereli. Birisi çıkıp orada adsl yok diyor. Diğeri adres yanlış diyor. Ya arkadaş fiber kullananlar bile var. Ama bir türlü muhatap bulup nakil işlemini gerçekleştiremedik.

 • Uğur 26 Nisan 2013

  Ya tamam yazıyorsunuz ama problemim çözüldü mü? Bana ondan haber verin. Hala problemim çözülmedi değil mi? Halen internet hizmeti alamıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 23.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Uğur 24 Nisan 2013

  Bakalım sizin kontrolünüz ne kadar sürecek? Bir hafta sonra da siz olmuyor şuraya gidin mi diyeceksiniz? Merakla bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön