TTNET Bir Türlü Gelip Bağlayamadılar!

Ridvan D. |

29 Ağustos 2014 tarihinde İstanbul Esenyurt'ta üyelik için başvuru yapıp sözleşme imzalamama rağmen halen bağlantı için teknik ekip şahsımla irtibata dahi geçmemiştir. TTNET gibi bir kuruma işleri bu kadar ağırdan almak yakışmıyor. Buraya yazmak yerine kurumun kendi sitesine yazmak isterdim ama maalesef şikayet yazmak için girilen sayfa hata veriyor. Kurumdan talebim şu: Lütfen ilgili birimleri uyarıp harekete geçmelerini sağlayınız.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Personel Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ridvan D.
  24 Eylül
  13:42

  İnternet başvurumu yapmamın üzerinden tam olarak 25 gün geçti. Yani yaklaşık bir ay önce başvuru yaptığım günden bu yana değişen tek şey yok. evde internet sinyali almayan bir modemle başbaşa oturuyorum. Bu bir utançtır ttnet için. 25 gündür evime internet sağlayamıyorsunuz. En son aradığımda elit ekip diye bir ekip yönlendireceklerini fakat ücretli olduğunu söylediler,ona da tamam dedim yeterki olsun.. fakat gelin görünki o kişiler de randevu verilen tarihte gelmediler ve arayıp gelemiyoruz bile demediler. Şu an nereye yazacağımı başvuracağımı bilemiyorum, hiçbir muhattap bulamıyorum. Buraya yazmamın da bir etkisi yok onu gördüm ama artık içimi rahatlatmak için yazar oldum resmen.. Olur da birileri bu yazdıklarımı okursa diye beklemekten başka birşey gelmiyor elimden.. Ttnet pişmanlık oldu benim için,bu kadar net.

 • Ridvan D.
  12 Eylül
  16:30

  10 eylül günü nihayet bağlantım yapıldı fakat şimdi de bambaşka bir sorunla karşı karşıyayım. Bulunduğum yere alt yapı çalışmasından ötürü internet sağlanamıyormuş. yani fatura tıkır tıkır işliyor ama ben hizmet alamıyorum. Korktuğum şey burda yakında bildiğim tek çalışma var ve o çalışma da aylar sürecek, yani aylarca hizmet almadan fatura mı ödeyeceğim. Müşteri hizmetlerinden bu konuda hiçbir bilgi alamadım, sadece bekleyin deniyor.. Mağdurum..

 • 11 Eylül
  16:16

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ridvan D.
  09 Eylül
  12:37

  Bugün tam olarak 12. gün ve hala internet bağlantımı yapmak üzere benimle diyaloğa bile geçmedi firma. Lütfen artık ilgilenin şu işle, ilgili teknik ekibi arayıp uyarmak bu kadar mı zor?

 • 04 Eylül
  14:26

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.