15 Ekim 2014

TTNET Bir Türlü Gelip Bağlanamayan İnternet Hizmeti.

8 ağustosta Balıkesir'de kullanmakta olduğum TTNET'imi Tekirdağ'daki ikamet adresime taşıttım. Bana bağlanma işleminin 1 hafta süreceğini yoğunluk olduğunu söylediler. Tamam dedim. Aradan 20 gün geçti müşteri ilişkilerini aradım ve hala internet hizmetimin bağlanmadığını ve bu sürede kullanmadığım hattın ücretini ödemek istemediğimi söyledim. Tamam dediler şikayet formu oluşturuldu borç silindi ve en kısa sürede hizmetin bağlanacağını söylediler.

Bugün oldu "Hala" ne gelen var, ne giden. Evde kimseyi bulamadık diyemezsiniz evde her zaman bir kişi bekliyordu. Bunca zaman sizin sorumsuzluğunuz yüzünden kimse evde beklemek zorunda değil. Gelip bağlamanız için daha nerelere şikayet etmeliyim?

Aslı 136 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön