01 Nisan 2015

TTNET Bir Türlü Çözülemeyen Altyapı Problemleri.

10 ay önce internet bağlatmak için bir TTNET şubesine uğrayıp başvurumu yaptım daha sonra başvurumun altyapı sorunu sebebiyle iptale düştüğünü söylediler ve Türk Telekom müdürlüğüne dilekçe vermem gerektiğini söylediler takip eden birkaç gün içerisinde dilekçeyi verdim. Belli uğraşlardan sonra bir hafta sonra filan 444 1 444'ten tarafıma dönüş yapıldı dilekçenize istinaden gereken port tanımlanmıştır, artık internetiniz bağlanabilir dediler.

Sonra yine sorunum çözülmedi belki de benim için tanımlanan port üzerinden başkasına üyelik yaptılar. 10 aydır internet sorunum çözülmüş değil hayatımda TTNET kadar ciddiyetsiz, müşterisine önem vermeyen bir firma görmedim.

Çınar 100 Okunma

Cevaplar

 • Çınar 22 Mayıs 2015

  Hayatımda muhatap olmak zorunda kaldığım en kötü firma TTNET. Bu şikayetimin üzerine hep yuvarlak cevaplar verdiler, verdikleri en yuvarlak olmayan cevap 2015 yatırımlarımız arasında var, en kısa zamanda çözmeye çalışacağız oldu. 20 gün önce bir takım altyapı çalışmalarından sonra oturduğum binaya fiber internet hattı çektiler, kutuyu taktılar. Görevlileri bir hafta içerisinde bağlatabilirsiniz denmesine rağmen, hala altyapı yok görünüyor. Fiber internet kutusu var, kutu bağlantıları yapılmış, altyapı işlerini yapan görevliler bir hafta sonra bağlatabilirsiniz diyor üzerinden 20 gün geçmesine rağmen hala sistemlerinde altyapı görünmüyor fiber internet kutusunu taktılar, hala altyapı yok diyorlar:) 21.yyda hala bu saçmalıklarla uğraşıyoruz, kutunun takıldığı henüz geçmemiş olabilir, ne zaman olacağını bilemeyiz diye saçma sapan cevaplar alıyoruz bir de üstüne Hem doğru düzgün yapmıyorsunuz işinizi hem de başka firmalardan fiber bağlatılmasına da olanak vermiyorsunuz. 1 yıldır bir internet problemini çözemediniz

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Çınar 01 Nisan 2015

  Başlatılan incelemenin herhangi bir sonuca ulaşacağını sanmıyorum. Klasik TTNET müşterisine önem vermeyen, ciddiyetsiz bir firma. Açıkçası müspet bir gelişme olacağını sanmıyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön