TTNET Bir Türlü Çözülemeyen Altyapı Problemleri.

Çınar S. |

10 ay önce internet bağlatmak için bir TTNET şubesine uğrayıp başvurumu yaptım daha sonra başvurumun altyapı sorunu sebebiyle iptale düştüğünü söylediler ve Türk Telekom müdürlüğüne dilekçe vermem gerektiğini söylediler takip eden birkaç gün içerisinde dilekçeyi verdim. Belli uğraşlardan sonra bir hafta sonra filan 444 1 444'ten tarafıma dönüş yapıldı dilekçenize istinaden gereken port tanımlanmıştır, artık internetiniz bağlanabilir dediler.

Sonra yine sorunum çözülmedi belki de benim için tanımlanan port üzerinden başkasına üyelik yaptılar. 10 aydır internet sorunum çözülmüş değil hayatımda TTNET kadar ciddiyetsiz, müşterisine önem vermeyen bir firma görmedim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çınar S.
  22 Mayıs
  03:33

  Hayatımda muhatap olmak zorunda kaldığım en kötü firma TTNET. Bu şikayetimin üzerine hep yuvarlak cevaplar verdiler, verdikleri en yuvarlak olmayan cevap 2015 yatırımlarımız arasında var, en kısa zamanda çözmeye çalışacağız oldu.

  20 gün önce bir takım altyapı çalışmalarından sonra oturduğum binaya fiber internet hattı çektiler, kutuyu taktılar. Görevlileri bir hafta içerisinde bağlatabilirsiniz denmesine rağmen, hala altyapı yok görünüyor.

  Fiber internet kutusu var, kutu bağlantıları yapılmış, altyapı işlerini yapan görevliler bir hafta sonra bağlatabilirsiniz diyor üzerinden 20 gün geçmesine rağmen hala sistemlerinde altyapı görünmüyor

  fiber internet kutusunu taktılar, hala altyapı yok diyorlar:) 21.yyda hala bu saçmalıklarla uğraşıyoruz, kutunun takıldığı henüz geçmemiş olabilir, ne zaman olacağını bilemeyiz diye saçma sapan cevaplar alıyoruz bir de üstüne

  Hem doğru düzgün yapmıyorsunuz işinizi hem de başka firmalardan fiber bağlatılmasına da olanak vermiyorsunuz.
  1 yıldır bir internet problemini çözemediniz

 • 03 Nisan
  16:37

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Çınar S.
  01 Nisan
  16:26

  Başlatılan incelemenin herhangi bir sonuca ulaşacağını sanmıyorum. Klasik TTNET müşterisine önem vermeyen, ciddiyetsiz bir firma. Açıkçası müspet bir gelişme olacağını sanmıyorum

 • 01 Nisan
  11:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.