08 Ekim 2014

TTNET Bir Türlü Bağlantı Yapılmadı!

19 Eylül'de nakil başvurusu yaptık ve güç bela nakil işlemi gerçekleşti. Daha sonra bağlantı gelmedi ve bir sorun vardır diye biraz daha bekledik. TTNET'i aradık fakat her defasında aynı arıza kaydı falan aldılar. Artık tüm müşteri hizmetleri ritüellerini ezberledim. Şu an yaklaşık 3 haftadır internetimiz yok. Ne Türk Telekom'dan ne de TTNET'ten gelen giden, arayan soran var. TTNET'i bu nedenle sevmiyorum fakat kullanmaya mecburum. Evet sevmiyorum TTNET'i fakat taahhütte bulunma gafletinde bulunduğum için bunlara dayanmak zorundayım. Tez zamanda ilgilenilmesini rica ediyorum.

Abdullah 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön