21 Eylül 2013

TTNET Bir Türlü Bağlanamayan İnternet!

İnternet için başvuruda bulundum, ancak başvurduğum ile kaldım. Defalarca aramama ve geleceğiz denilmesine rağmen bir türlü gelemeyen yetkililer, kaç senelik yoldan geliyorlar merak içerisindeyim. 3 gündür evde bekletilip bütün aksayan işlerim ile mi müşteri memnuniyeti sağlayacaksınız?

TTNET desteğe sosyal medyadan yazıyoruz, orası da mesai ile destek sağlıyor sanırım, şikayetimiz havada kalıyor. İnsanlar forumlarda bas bas bağırıyor TTNET üyesi olup da şikayetsiz olmaz diye, daha bağlanmadan şikayetim oldu. İnternet dışında her şeyi sağlıyorsunuz stres, sıkıntı, aksayan işler...

Yunus 98 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı24 Eylül 2013

    Siteniz üzerinden bildirdiğim şikayete hızlı bir şekilde TTNET tarafından cevap verilmiştir. Kendi sistemlerine de yazdığım şikayetten önce bu site üzerinden şikayetim işleme alındı. teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön