TTNET Bir Haftadır İnternetim Yok!

Aliye K. |

1 haftadır internetim yok, bunun için 4440375'i aradım arıza kaydı oluşturuldu. Arıza kaydı sonuçlanması 3 gün sürdü ve kimse arayıp bilgi vermedi ben arayınca da TTNET'le alakalı arıza olmadığını arızanın alanla alakalı olduğu söylendi. Elektrikçi veya TTNET teknik destek çağırarak yapılması söylendi. Elektrikçi çağırdım alanla alakalı sorun olmadığını TTNET hattı yok, TTNET'le alakalı olduğu söylendi. Tekrar 4440375'i arayarak bunu bildirdim hala bir sonuç yok ve TTNET destekte gelmedi. Arayıp bilgi aktaran da yok en kısa sürede sorunum çözülmezse tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  13:30

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ağustos
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.