10 Mart 2014

TTNET Bir Haftadır Çözülmeyen Hız Sorunu

Bir haftadır internet hızım 1mbıt bile değil. Bununla ilgili olarak bir hafta önce aradım TTNET'i arıza kaydı bıraktım. Sorun çözülmedi. Dönen olmadı. Sonra ben aradım yine arıza kaydı aldılar. Bir şey olmadı. Dün gece aradım bana ulaşamamışlar sözde. Ben aradım. O yüzden ama yine sorun aynı az önce de netim komple yoktu geldi ama yine problem devam ediyor. Bu seferde bayan arkadaş arıza kaydı aldı ve 4 oldu böylece. Ama artık yeter bir haftadır kullanamıyorum internetimi ve hiçbir işimi halledemiyorum.

Üstüne birde kullanamadığım internetin parasını ödeyeceğim koskoca bir hafta. Kesin olarak bir gün içinde sorunum çözülmezse artık internetimi kapattıracağım. Başka firmaya geçmeyi düşünüyorum yeter.

Volkan 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön