27 Şubat 2014

TTNET Bir Gün Önce Bildirmeme Rağmen Tarife Değiştiremiyorum

Üniversiteli kampanyası kapsamında yalın internet kullanıyorum. 8Mbit olan hızımı 6,5Mbps olarak alıyorum hızım düşük seviyede. Hızımın artması için üniversiteli kampanyası kapsamında Ultranet 16Mbite' kadar internet hızına erişim sağlamak için müşteri hizmetlerini aradım.
Sonuç İtibariyle hattınız uygun ve altyapıda bulunduğumu tarifemin uygun her koşul bu hizmeti almama uygun iken sistemsel bir sorundan ötürü geçiş gerçekleştiremediğimi söylediler.

Aradan 1 gün geçti geri dönüş olmadığı gibi aynı şekilde sorun devam ediyor. Yeniden aradığımda daha önce söylenenler yeniden söylendi. Acilen hızımın artırılıp Üniversiteli Kapsamındaki Ultranet hızına geçmek istiyorum.

Aliriza 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön