02 Şubat 2015

TTNET Bir Buçuk Haftadır Maksimum 5 Dakikada Bir Kopma Sorunu Yaşıyorum.

23 Ocak'tan beri İnternet'imde kopma sorunu var o tarihten beri defalarca aradım defalarca arıza kaydı oluşturuldu. Telefonumda 6 tane SMS var, incelemeye aldık çözülünce haber vereceğiz diye. Hala ortada hiçbir çözüm yok.

Teknik bölümünüzün inceleyeceği söyleniyor, bu teknik ekipleriniz ne yapıyor? Tekel siniz de diye de bu kadar gevşeklik olmaz.

Osman 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Osman02 Şubat 2015

    Eminim çok kısa sürede dönüş yaparsınız. birkaç arıza kaydı daha oluşturun da 10 a tamamlayalım.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön