13 Aralık 2013

TTNET Bir Bağlantıyı Hala Yapamadı!

Ben resmen ruh sağlığımı yitireceğim. 13 gün de bir arpa yol alamadım. Bağlantı modem teslimi için randevu verilen saatte gelmedikleri gibi, 4440375 şikayet kaydı oluşturmaktan başka bir işe yaramıyor. Tekel olduklarından, "el mahkum işine gelirse"anlayışı devrede. Türk Telekom özelleşmeden önce bir gün önce arardık, talep oluştururlardı ve bir gün sonrası evdeki kablolar dahil bağlantı, modem kurulumu yapılırdı.

Şimdi evimin kapısına kadar döşenmiş kabloyu dahi tespit edemediler. Şikayet üzerine eski Türk Telekom çalışanı olan eleman bağlantı kablosunu buldu. Diğer bağlantıları elektrikçiye ben yaptırdım. Ve halen modemi fişe takacak TTNET elemanları ortada yok. Allah sonumuzu hayır etsin!

Ayhan 61 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan13 Aralık 2013

    Defalarca aradığım çağrı merkezi görevlilerinin vermediği aydınlatıcı bilgileri bugün akşam 17;00'de Pınar hanım isimli görevli verdi. Ve TTNET modeminin kablo bağlantısı yapılmasına rağmen 2 gün içinde kurye ile verileceğini, ancak sizin 5 gün olmasına rağmen ulaştırılmadığını bildirdi. tivibu ev için randevu gecikmesini içeren şikayet ve mağduriyetimi kayda alarak ilgili birimlere yazdı. Pınar hanım iyi niyetli işini bilen birisi ancak ben TürkTelekomdan umutsuzum. Dünkü randevu saatinin üzerinden 24+2 saat geçti halen ses yok. Tivibu yok-Modem yok-arayan soran yok. yok yok yok.....

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön