15 Temmuz 2015

TTNET Bir Aydır Nakil İşlemimiz Gerçekleştirilemedi!

25 Haziran tarihinde yaptığımız nakil başvurusu 15 Temmuz itibari ile halen gerçekleştirilememiştir. Geçen bu süre içerisinde müşteri hizmetleriniz her gün aranıp arıza kaydı oluşturulmuştur. Artık gereken yapılmalıdır. Biz mağdur olarak aboneliğimizi iptal aşamasına gelmiş bulunmaktayız.
Gerekenin yapılmasını arz ederim.

Yahya 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili Gülistan Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön