07 Mart 2015

TTNET Bir Aydır İnternet'i Bağlamadılar.

8 Şubat'ta TTNET'ten aradılar. Hiper internete başvurduk. Neredeyse 1 ay oldu hala internetimizi bağlamadılar. Çağrı merkezini yaklaşık 30 kere aradık ev arkadaşımla. Şikayet oluşturup hiçbir şey yapmıyorlar.

Bir kişi de çıkıp internetinizi şu yüzden bağlayamıyoruz diyorlar. Açıkçası bize bu biletleri vermemek için ve daha pahalı internet ücreti ödeyelim diye TTNET internetimizi bağlamıyor diye düşünüyoruz. Çağrı merkezi 2 ile 15 gün arasında bağlanır diyor ama kaç gün geçti hala yok hala yok. Bununla ilgili hukuki bir yaptırım yok mu?

Batuhan 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön