12 Ekim 2015

TTNET Bir Aydır Çözülemeyen Bağlantı Problemi.

Yıllardır TTNET müşterisiyim. Son bir aydır bağlantım sürekli kesilmekte. Sorunun çözülmeside en az 24 saat sürüyor. 6-7 kere arıza kaydı oluşturdum. Kayıt alınıyor, 24 saat içinde problem çözülüyor. Tarafıma dönüş yapılıyor, "tamam problem çözüldü" diyorum bir daha olmaz diyorum 2-3 gün sonra yine aynı sorunla karşılaşıp aynı şeyleri yaşıyorum ve bu abartısız 6-7 defa oldu. Artık bıktım ve ya sorunu tam anlamıyla çözün ya da aboneliğimi feshetmek istediğimi söyledim. Bu kez de 164 TL cayma bedeli istediler. Bu sebepten dolayı TTNET'i kınıyorum.

Kenan 35 Okunma

Cevaplar

 • Kenan03 Kasım 2015

  2 aydır internet kopma problemimi çözemediğiniz (kopma günde bir iki kez değil, her 5 dakikada en az 3 kez oluyor, sisteminizde kayıtlıdır bakabilirsiniz), hizmeti kapattıracağım dediğimde ise 165 lira para istediğiniz için, son iki ayda en az 10 civarı arıza kaydı oluşturmanıza, 11 Ekim'den beri açık arıza kaydıma ise henüz personel yollamadığınız için kurumunuza yazıklar olsun. Ne olursa olsun en kısa zamanda hattı kapattıracak, tüketici hakem heyeti ve mahkemelerde yasal yollara başvuracağım. Bundan sonrada her ortamda, arkadaş çevremde, sosyal medyada, şikayet sitelerinde vb. sürekli kurumunuz hakkında olumsuz yorumlarda bulunacağım. Not: şikayetimi telefonumun internetinden yazıyorum.

 • Kenan27 Ekim 2015

  Şuan internet olmadığı için cevabı cep telefonumun internetinden yazıyorum yazıklar olsun sizin gibi firmaya!

 • Kenan27 Ekim 2015

  Hala hala problem devam ediyor. 11 Ekim'de oluşturulan arıza tespit kaydı Ankara'nın merkezinde 15gundur hala çözülmüş değil. Yeter artık cildirtmayin gönderin ekipleri kabloları kontrol etsinler.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kenan13 Ekim 2015

  48 saat oldu ve hala kopma sorunu yaşıyorum ama ne bir arayan ne bir soran var. Hiç biri faturanızı aksatmadan günü geçmeden ödemiş biri olarak ki (bu ay ki faturayı da ödemiş bulunuyorum) gelecek ay ki faturayı ödemeyeceğim. Almadığım hizmetin bedelini ödemek istemiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön