03 Temmuz 2015

TTNET Bir Aydır Alınamayan Hizmet!

Haziran başında aranarak 26242***595 no.lu internet aboneliğim için Fiber altyapı oluşturulduğu gerekçesi ile yeni ürün satın aldım. Buna göre mevcut aboneliğime +5 TL fiber internet farkı, +5 TL'de gönderecekleri VDSL modem ücreti yansıyacağını söylediler. Hepsini kabul ettim. Modem geldi, 3 Haziran'da bağladım ve o günden bu yana internet hizmeti alamıyorum.

Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen aldığım cevap aboneliğimin beklemede göründüğü ve gerekli bilgilendirmenin acil kaydıyla yapılacağı oldu. Nasıl acilse hala bekliyorum. Bir de faturayı bekliyorum, umarım vermedikleri hizmet için fatura gönderirler de mahkemelik oluruz.

Feyza 441 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön