28 Mayıs 2015

TTNET Bir Ay Oldu İnternetim Yok!

İstanbul'dan Tekirdağ Çorlu'ya taşındım yaklaşık 1 ay oluyor telefon ve internet hattımı nakil ettirdim, telefonum 2 kere numaram değişerek bağlandı 2 haftadır TTNET'e defalarca kayıt bırakmama rağmen internetim bağlanmadı aradığımda telefon numaram ile kontrol sağladıklarında hat başkasının adına görünüyor.

T.C Kimlik No. İle bakıldığında hat bizde görünüyor. 8 gün önce TTNET beni aradı ve adres bilgilerimi aldı ve 7 gün içerisinde nakil yapılacaktır gecikmeden dolayı özür dileriz dediler. 8 gün oldu hala internetim yok! Yaklaşık 1 aydır aynı sözlerle kayıt oluşturup size geri dönüş sağlanacaktır diyorlar ama kimsenin dönüş sağladığı yok.

Can 130 Okunma

Cevaplar

  • Can 29 Mayıs 2015

    Yemin ediyorum aramadılar allah üzerine yemin ederim aramadılar 

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi29 Mayıs 2015

    29.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön