15 Kasım 2013

TTNET Binamıza İnternet Getirme Sözünü Tutmuyor!

Binamız sıfır bina ve 3 aydır kiracıyım. TTNET yanlış yere tesisat çekmiş ve sonrasında düzeltme yapmamış. Tepki üzerine bina yönetimi kendisi düzeltme yaptı ancak TTNET sadece interneti açma işini aylardır yapmıyor!

72 dairenin bulunduğu bir bina da aylardır internet yok ve %49'u Devlete ait bir kurum olduğunu unutan bir TTNET var! Acilen vadedilen ve hakkımız olan internet hizmetini istiyoruz!

Dumlupınar mahallesi Gülveren caddesi Kutman sokak Tekin apartmanı Görükle - Bursa...

Muhammet 117 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön