10 Eylül 2013

TTNET Bina Kutu Haznesi Ödeneğinin Olmaması!

Koskoca Türk Telekom daireme neti bağlatamamalarının sebebini bina kutu haznesinin değişmesi gerektiğini ve genel müdürlük bunun için ödenek çıkarmadığını söylemektedir. Geçen yıl kaç milyar dolar kar elde etti acaba bu şirket ya da bu ödenek bu kadar mı zor? Benden daha uzun süre aynı sebepten bekleyenlerin de olduğunu yine kendileri telefonda bana söylüyor. İstanbul'da internet hattı bağlatamamak şaka gibi. Tebrikler Türk Telekom.

Özgür 55 Okunma

Cevaplar

 • Özgür13 Mart 2014

  Hazne çözümü bulunamamıştır.Binadan birinin taşınması sonucu bağlantı yapabildiler.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup Türk Telekom ile ilgili problem yaşadığı anlaşılmıştır. Müşterimizin şikâyeti Türk Telekom şikâyet çözüm kanalına yönlendirilmiştir. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özgür11 Eylül 2013

  site yetkilileri!! iki defa sorunun Türk telekomla alakalı olduğunu belirtmeme rağmen ttnet olarak düzeltiyorsunuz.Bina haznesinn değişimi TÜrk Telekomun göreviymiş.Kendileri öyle söylüyorlar.Ve hazne değimeden TTNETin yapabileceği birşey yok.Benim sorunumum muhatabatı TÜRK TELEKOM.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön