02 Aralık 2013

TTNET Billgi Almak İstediğimde Ulaşamıyorum!

Uzunca bir süredir TTNET abonesi olarak internet hizmeti almaktayım. Bir süre önce Sınırsız olan internet abonelik hizmetimi sınırlı internet abonelik hizmeti ile aylık 6 GB olacak şekilde TTNET ile telefonla irtibata geçerek düzenledim.

Fakat ara ara kota bilgilerimi öğrenmek için TTNET.com tr de ki TTNET in sayfasından öğrenmek istediğimde sayfada sanki virüs varmış gibi bir türlü sayfa açılmıyor,sürekli yeniliyor kendisini.

Bununla ilgili olarak TTNET müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almaya çalıştığımda da,geçiştirme cevaplarla daha sonra tekrar arayıp sormam gerektiği bildiriliyor. Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

Serkan 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön