17 Eylül 2013

TTNET Bilinçli Olarak Aboneliği Sonlandırmıyor!

Eşimin tayin nedeni ile İstanbul'a geldi. Mersin'de hizmet aldığı TTNET aboneliğini sonlandırmak için müşteri hizmetleri ile görüştü. En yakın TTNET bayiine gidip ıslak imzalı dilekçe yazması gerektiğini belirttiler. Hafta sonu İstanbul'da bayi bayi dolaşıp ıslak imza vermeye çalıştık; ama bayiler de hafta içi mutlaka Gayrettepe'den birebir başvuru ile kapatım yapılacağını belirttiler.

En son bir bayi kapatım yapacağım dedi. Başvurumuzu aldı. Daha sonra Müşteri Mizmetlerine Telefon açıldı, abonelik iptal olacak dendi. Fakat telefonumuza; bağlantınız yeniden açıldı mesajı geldi. 2 Kez aradık şikayet ettik. Fakat 1 hafta olmasına rağmen dönüş olmadı. Kullanmadığım ADSL'nin parasını ödemek istemiyoruz. Şikayetçiyim.

Kemal 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kemal17 Eylül 2013

    Merhabalar, İvedi bir şekilde cevabınızı bekliyor olacağım. Syg.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön