25 Ocak 2014

TTNET Bilgisiz Personel Çalıştırıyor

Ttnet tarafından tanıtım amaçlı olarak tarafıma gönderilen "playstore", "okacabukaca.com" gibi tanıtıcı mailleri almak istememe şikayetim üzerine beni arayan müşteri temsilcisi bilgisayarıma format atmamı söyledi. Sorunun bilgisayarımla alakalı olmadığını, bana bu maillerin Ttnet tarafından gönderildiğini ve benim bunları almak istemediğimi belirtmeme rağmen ısrarla bilgisayarıma format atmamı söyledi. Bu kadar bilgisiz bir personel çalıştıran bir kurumu şiddetle kınıyorum.

Benim tablet cihazıma da aynı mailler geliyor cep telefonuma da. Sizce ona da mı format atmalıyım ? Bunun mantıklı bir açıklamasını yapamayan Ttnet'i kınıyorum. Paraya kıyın da bilgili personel alın.

Bünyamin 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bünyamin28 Ocak 2014

    Hala aramanızı bekliyorum. Yalnız cahil bilgisiz kişiler beni aramasın lütfen konuya hakim birileri beni arasın ilkokul eğitim seviyesindeki personelinizle uğraştırmayın beni.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön