18 Eylül 2013

TTNET Bilgisiz İşlem Yapmıyor!

021****96 numaralı telefonum bana hiç fatura gelmediği ve 7 aylık fatura biriktiği için kapandı. Burada bir sorun yok. Bu hattımın üzerine olan internetin kapanmaması için yeni bir hat alıp nakil yapmam söylendi. Yeni hattı aldık ve nakil talebini yaptık. Hat bağlandı, nakil talebinin üzerinden 6 gün geçti, 2 kere aradım nakil talebiniz işlem halinde dendi.

Şimdi aradığımda ise nakil talebiniz iptal edilmiş deniyor. Aramasam kimsenin bilgi vereceği yok. Ayrıca internet çoğu insan için eğlence olabilir ama bizim işimiz internet danışmanlığı. Söyler misiniz acaba TTNET'e nasıl güvenipte iş yapacağız? Daha bilgi bile vermiyorlar. Daha öncede açılmayan hat için arıza kaydı oluşturmuşlardı.

Tunahan 69 Okunma

Cevaplar

 • Tunahan09 Şubat 2014

  Hala çözüm yok !!!

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tunahan18 Eylül 2013

  Günlerdir bilgisini veremediğiniz ve çözemediğiniz bu şikayetimle ilgili tüm bilgileri bir telekom müdürlüğüne giderek aldım, gerçekten sorun takip sisteminiz çok çok zayıf, eğitimsiz bir çağrı merkezi temsilcisi sebebiyle kaybettiğiniz ve kaybettiğimiz zamanı ve kaybettiğiniz müşterilerinizi nasıl telafi etmeyi planlıyorsunuz ?

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön