01 Haziran 2013

Ttnet Bilgisayarım İzleniyor!

Ben şahsi olarak yukarıda adını yazmış olduğum sitenin benim bilgisayarımı izlediğini ve benim hakkımda bilgi topladığını fark ettim ve buna karşı koyamadım.İnternet ortamında ki gizlilik ve güvenliğimin tehlikede olduğunu düşünüyorum.

www.gezinti.com adlı sitenin, sizin kullanıcı sözleşmesinizde bile adı geçmediği halde, kullanıcı sözleşmeniz kabul ettiğimizde direkt olarak onuda kabul ettiğimiz söyleniyor. Bu durumun beni çok rahatsız ettiğini söylemek istiyorum ve bir daha www.gezinti.com adlı sitenin benim bilgisayarımla herhangi bir şekilde bağlantıya geçmemesini talep ediyorum.

Yusuf 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön