11 Şubat 2014

TTNET Bilgim Olmadan Tivibuweb Üyeliği Başlatılmış.

TTNET fiber üçlü paket kullanıcısıyım. 12 ay taahhütlü üyelik başlattım 49 TL'lik fakat o ücreti bu ücreti derken ödediğim faturalar hep 54.5 oluyordu. Şimdi ise 60.25 TL. Aralık ayı faturama Tivibu web üyelik faturası yansıtılmış.

Fatura sonrasında böyle bir üyeliği kabul etmediğimi ve bilgim olmadan başlatıldığı için iptalini istedim. İptal edildi diye düşünürken Ocak ayı faturama baktığımda yine aynı ücretlendirmenin devam ettiğini görüyorum.

İptal işlemini ayın 31'inde yapmışım o yüzden şubatın faturasında düşümü gerçekleşecekmiş. Ben hiç kullanmadığım bir uygulamanın ücretini ödemekle yükümlü tutuluyorum. Bu ekstra tutarı ödemek istemiyorum.

Buşra 82 Okunma

Cevaplar

  • Buşra13 Şubat 2014

    Benim bildiğim ve burada yazdığım şikayetler haricinde bir bilgilendirme olmadı. Bunu konuşma esnasında kendilerine belirttiğimde ise bizim bu şikayete dönüş yapmamız gerekli sizin bildiğiniz bilgiler bile olsa diye cevap alıyorum. Yani geri dönüşler problemi çözmek için değil de sadece burada şikayete cevap verildi yazısını yazabilmek için dönüş gerçekleştiriyorlar sanırım. TTNET 'teki hizmetten hiç memnun değilim. Ayrıca sözde tivibum var ama orada birkaç film haricinde film izleyemiyorum. Paketime dahil değilmiş. Ama ben başvuru yapacağım zaman bir sürü filmi izleme imkanınız var diye bilgi veriliyor. Hiç söylenmiyor ama ücretli olduğu.. sadece gülüyorum ;)

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön