05 Haziran 2014

TTNET Bilgim Olmadan Kredi Kartımdan Para Çekti.

2013 yılı Ekim ayında 1845077194 no'lu TTNET aboneliğimi taşınma esnasında komşuma devretmiş ve otomatik ödeme talimatımı kapatmıştım. TTNET 21.03.2014' de hiçbir sebep yokken kredi kartımdan 67 TL para çekti. Bu nedenle kartı kapattım. Uğraşlarım sonunda para iadesini kabul ettiler. Aboneliğe ait ekstrede -67 TL bakiye olduğunu ifade ettiler. Fakat iade için Telekom müdürlüğüne gitmem gerekiyormuş.

Karttan bilgim olmadan çekilen para iadesi için neden zaman harcayayım? Suçu TTNET işliyor cezasını ben çekiyorum. Çalıştığım yerden izin almam zor. Yakınımda Telekom müdürlüğü yok. Telekoma ricam yapılan eziyete bir son versinler ve parayı kartıma veya vereceğim hesaba iade etsinler.

Recep 153 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön