10 Mart 2014

TTNET Bilgim Dışında Ücret Kesiliyor.

TTNET faturalarımı geriye dönük incelememden sonra gördüm ki Eylül ayından beri "Katma Değerli Servis Ücretleri" adı altında "TTNET İş yerim Mcafee INTERNET SECURITY" ücretini kesmektedir.
1. Benim bu şekilde bir isteğim olmadı. Herhangi bir sözümde yoktur.
2. Bireysel bir aboneye nasıl olur da "TTNET İş yerim" adı altında fatura kesersiniz.

Firmayla bağlantı kurmak istediğim halde çağrı merkezine bağlanamıyorum. TTNET tarafından gerekli işlemlerin yapılmadığı takdirde tarafım dam gerekli işlemler yapılacaktır.

Fatih 142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı12 Mart 2014

    Geri dönüş sağlandı ve sağlıklı bir bilgilendirme yapıldı. Elçin Hanım'a teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön