02 Ocak 2014

TTNET Bilgim Dışında Tarife Değiştirdi ve Ortaya Çıkan Farkı Geri Ödemiyor1

TTNETADSL sınırsız abonesiydim ve yaklaşık 45 TL aylık fatura ödüyordum. Geçtiğimiz yıl fiber altyapı döşenince firma yetkilileri bilgimiz dışında önce sınırlı bir tarifeye bir ay sonra da sınırsız fakat aylık ödemesi 85 TL'lik başka bir fiber tarifeye geçiş yapmışlar.

Ödemeler bankadan otomatik olduğu için bu durumu geç fark ettim, TTNET ile yapılan çok sayıda görüşmede hatalarını kabul ettiler fakat sadece ilk bir aylık hatayı düzelttiler,1 yıldan uzun süredir onayım dışındaki tarifeden yaklaşık 2 kat fatura ödetiyorlar ve aylardır defalarca görüşmeme rağmen bu sorunu çözüp geri iadeyi yapmıyorlar. TTNET'ten fazla tahsil edilen paramın iadesini ya da aboneliğimin iptalini talep ediyorum!

Ozgur 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön