15 Nisan 2014

TTNET Bilgim Dışında Taahhüt Yapmış.

Şubat ayında biten ADSL taahhüdüm sonrası TTNET müşteri hizmetleri arayarak, taahhüdümün bittiğini, sonraki ay yüksek fatura çıkacağını belirterek yeniden taahhüt vermemi istemiş, ben ise hiçbir şekilde taahhüt vermek istemediğimi, bu nedenle ADSL ve TTNET Alo hizmetini kapatmak istediğimi belirttim.

Müşteri hizmetleri hiçbir taahhüt olmadan Net6 paketine 6 ay %50 indirim yapabileceklerini belirtti. Bunun üzerine hiçbir taahhüt koşulu olmamak kaydıyla kabul ettiğimi belirttim. Fakat şimdi kontrol ettiğimde bilgim dışında TTNET Alo hizmeti için 12 ay taahhüt yapmışlar. Bilgim dışında yapılan bu taahhüdün iptalini, aksi halde yasal haklarımı BTK dahil tüm mercilerde arayacağımı bildiriyorum.

Serkan 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön