13 Eylül 2013

TTNET Bilgim Dışında Pakete Üye Yapıp Ücret Kesmişler!

Ben TTNET'in en eski kulanıcılarındanım ama bilgim dışında, onaylamadan beni güvenlik paketine üye yapmışlar. Bende itirazda bulundum ve bana "sizin bilginiz olmadığını kabul edip parayı geri ödeyeceğiz" dediler ama değişen bir şey olmadı. Hala benden güvenlik paketi altında 3 TL para alınıyor.

Ben bunun ne olduğunu bile bilmiyorum, böyle yanıltıcılık yaparak milletin paralarını alıyorsunuz. Derhal benden alına paranın geri iadesini istiyorum, yoksa herkese tüm medyaya bu durumu anlatacağım.

Onur 57 Okunma

Cevaplar

  • Onur19 Eylül 2013

    hep zaten aranıyoruz ama ulaşamıyorlar benim telefonum acık hep ama herkes ulaşıyor siz ulaşamıyorsunuz saçmalık

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön